Excursie Neopost

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Organisator
ExcurCie
Datum en tijd
6 dec. 2019 12:00 - 17:00
Locatie
Drachten

Na een geslaagde excursie bij DSM in Emmen is het tijd voor de volgende excursie. Dit keer gaan we langs bij Neopost Technologies in Drachten. Deze excursie is in samenwerking met 4people.

Wat doet Neopost?
"Neopost Technologies ontwikkelt, produceert en distribueert toonaangevende enveloppenvulmachines, die toevoeren, vouwen, vullen en sluiten. Onze opdracht is om continu onze huidige producten en processen te verbeteren."

We zullen allemaal om 11.45 uur verzamelen bij het bedrijf 4people aan de Peizerweg 87/A. Hier krijgen we een korte presentatie en een broodje. Om 12.15 uur zullen we met de bus vertrekken naar Neopost. Bij Neopost zal de excursie beginnen met een presentatie, gevolgd met een rondleiding en een eventuele borrel als afsluiting. Om 17.00 uur verwachten we weer terug te zijn in Groningen.

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze partners