Excursie Thales

Over dit evenement

Categorie
Educatief NL
Organisator
Excursiecommissie
Datum
26 jan. 2023
Locatie
Zuidelijke Havenweg 40, 7554 RR Hengelo

Excursie Thales

Beste Tappers,

Op donderdag 26 januari ’23 is het weer zo ver! Weer een interessante excursie en dit keer bij Thales, in Hengelo (Zuidelijke Havenweg 40). Wij worden om 10:30 op locatie verwacht.

Thales is een wereldwijde elektronicaonderneming die actief is op het gebied van: luchtvaart, defensie en informaticatechnologie. De locatie in Nederland is hét grootste defensiebedrijf in Nederland en produceert geavanceerde radar- en infrarood apparatuur, ook maken ze vuurgeleidingssystemen. Met de radarsystemen van Thales kunnen stealth-vliegtuigen worden opgespoord. Ondanks dat Thales de gaafste producten maakt voor defensie maken ze ook de welbekende OV-paaltjes waar je als student dagelijks gebruik van maakt.

Om mee te gaan naar Thales moet je je voor- en achternaam en je BSN-nummer (of ander geldig ID nummer) invullen via de onderstaande link, dit is gelijk je aanmelding! Het vervoer naar het bedrijf wordt door Tapp geregeld.

Lijkt het je nou een leuk bedrijf, meld je dan snel aan via onderstaande link!


Aanmelden

Onze partners